Chcesz otrzymać naszą ofertę?

form
 • Śniadanie biznesowe "Optymalizacja kosztów w firmie"
  Grupa IOS S. A. w której skład wchodzą HR Partner Sp. z o. o. oraz FK Partner Sp. z o. o. serdecznie zapraszana śniadanie biznesowe „Optymalizacja kosztów w firmie”, które odbędzie się 12 maja 2015 r. w godz. 10:00 – 12:00 w Pure Sky przy ul. Złotej 59 w Warszawie (wejście od ul. Emilii Plater) Swoje doświadczenie w zakresie zarządzania kosztami w firmie przedstawią dr Jacek Czeladko oraz Justyna Małysko Spotkanie będzie okazją do dyskusji na temat zarządzania kosztami w firmie. Nasi eksperci odpowiedzą na pytanie jak koszty stałe przekształcić w koszty zmienne oraz jak dostosować koszty do aktualnej sytuacji rynkowej, a także jakie korzyści płyną z leasingu pracowniczego. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy właścicieli firm, prezesów, dyrektorów zarządzających, oraz dyrektorów finansowych i personalnych. Cena dla przedstawiciela firmy dostarczającej usługi dla HR-u bądź dla przedstawiciela biura rachunkowego: 200 zł netto Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 07 maja 2015 r. FORMULARZ RSVP: Małgorzata Sanigórska, tel. 22 242 85 04, msanigorska@hr-partner.pl ...
 • Szkolenia z Ochrony Danych Osobowych (ADO/ ABI)
  Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na organizowane przez HR Partner szkolenia dotyczące ochrony danych osobowych:Ochrona danych osobowych z uwzględnieniem najnowszych zmian oraz Kurs Administratora Bezpieczeństwa Informacji
 • Śniadanie HR – Elastyczne formy zatrudnienia
  Zapraszamy na śniadanie HR „Elastyczne formy zatrudnienia – moda czy konieczność?”, które odbędzie się 8 maja 2014 r. w Warszawie. Swoje doświadczenia w dziedzinie elastycznych form zatrudnienia przedstawią nasi eksperci –  Justyna Małysko, Kierownik Działu Kadr i Płac w HR Partner i oraz Witold Polkowski, ekspert prawa pracy w HR Partner.
 • Zmiany organizacyjne w HR Partner
  Jest nam niezmiernie miło poinformować o zmianach kadrowych i organizacyjnych, jakich dokonaliśmy w celu  rozwoju zakresu i jakości świadczonych przez nas usług.
 • HR Partner na Targach Outsourcing – Wsparcie dla Twojego Biznesu
  Firma HR Partner wzięła udział w targach Targach Outsourcing – Wsparcie dla Twojego Biznesu. Impreza odbyła się w dniach 17-18 października 2013 r. w najbardziej prestiżowym obiekcie targowym Warszawy – Expo XXI.

Kontakt

FK PartnerHR Partner                                                ul. Tagore'a 3

                                                02-647 Warszawa 

                                                   telefon: 22 242-85-40

                                                   e-mail: hr@hr-partner.pl


Agencja zatrudnienia i doradztwa personalnego

HR Partner jest jednym z największych na rynku polskim dostawców usług outsourcingowych w obszarze kadrowo-płacowym oraz Agencją zatrudnienia i doradztwa personalnego. W ramach świadczonych usług, pomożemy rozwiązać wszelkie trudności z zarządzaniem zasobami ludzkimi w Państwa firmie. Wdrożymy innowacyjne  rozwiązania i pomożemy podjąć trudne decyzje w zakresie struktury zatrudnienia. Wiemy doskonale, że każdy zasługuje na najlepszą pracę, która odzwierciedla indywidualne predyspozycje i ambicje. Każdy z nas jest też na innym etapie rozwoju zawodowego. Inaczej wygląda rekrutacja pracowników na niższe stanowiska, a zupełnie inaczej na kierownicze i menedżerskie w Warszawie i innych miastach.

Jako firma outsourcingowa, a także agencja doradztwa personalnego HR Partner realizujemy następujące usługi:


Ponadto jako agencja zatrudnienia specjalizujemy się w następujących obszarach:

 • kompleksowa obsługa spółek z kapitałem zagranicznym, w tym obsługa expatów,
 • obsługa firm ze złożonymi systemami wynagrodzeń,
 • restrukturyzacja działów kadrowo-płacowych w dużych firmach,
 • doradztwo w zakresie porządkowania dokumentacji kadrowej i korekt ZUS
 • realizacja ambitnych projektów rekrutacyjnych i szkoleniowych


Rekrutacja pracowników i ich selekcja w Warszawie, organizowanie szkoleń i doradztwo personalne to nie wszystkie domeny, w których działamy. Jako agencja zatrudnienia Jako spółka outsourcingowa proponujemy takie usługi jak obsługa spółek z kapitałem zagranicznym, restrukturyzacja działów kadrowo-płacowych w dużych firmach czy doradztwo w zakresie tworzenia skomplikowanej dokumentacji czy wykonania korekt ZUS.

Rekrutacja pracowników w HR Partner jest świadczona przez kilkuosobowy zespół doświadczonych rekruterów, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w dziedzinie administracji, finansów, HR, księgowości, kadr i płac, oraz praktyków prawa pracy. Nasza firma obsługuje obecnie ponad 70 przedsiębiorstw z różnych branż, w tym również: firmy produkcyjne, fundusze inwestycyjne, firmy farmaceutyczne, sieci handlowe i gastronomiczne oraz sklepy internetowe. Jesteśmy w stanie znaleźć optymalne rozwiązania w każdej branży. Zadbamy o pozytywną relację każdego pracownika z każdym pracodawcą.

Integrated Outsourcing Solutions S.A. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Oprogramowanie: Black Wolf CMS Black Wolf CMS