Zespół

Nasz zespół specjalistów stanowią pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w usługach  outsourcingowych. Oprócz kompetencji merytorycznych ważna jest dla nas również postawa – odpowiedzialność, rzetelność, stabilność emocjonalna, życzliwość. Dzięki starannej selekcji, atrakcyjnym warunkom wynagradzania i szerokim możliwościom rozwoju mamy bardzo niską rotację personelu, co pomaga budować z Klientami długoterminowe relacje i zapewnia ciągłość i stabilność obsługi.

Poniżej krótka informacja o kadrze zarządzającej HR Partner.

Halina Jaroń

Prezes Zarządu

Magister prawa. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowych studiów menedżersko-finansowych w Kolegium Gospodarki Światowej SGH.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników kadrowo-płacowych zdobyte początkowo w PwC, a następnie w TMF Poland oraz w HR Partner.

Przeprowadziła wdrożenie obsługi kadrowo-płacowej dla ok. 100 klientów, w tym dużych firm z rozproszoną strukturą organizacyjną. Brała udział w projektach restrukturyzacyjnych w obszarach HR.

Zaufało jej wielu klientów powierzając dostęp do kont bankowych i realizację przelewów dla swoich pracowników. Posiada ogromne doświadczenie w obsłudze kontroli z ZUS i PIP. Uczestniczyła w wielu szkoleniach zawodowych z zakresu prawa pracy i naliczania wynagrodzeń.

Czytaj więcej

Grzegorz Mazurek

Dyrektor Handlowy

Absolwent wydziału Ekonomiki Produkcji, Szkoły Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie (obecna SGH).

Przez wiele lat pracował na stanowiskach managerskich w firmach i korporacjach z kapitałem włoskim, niemieckim, japońskim, belgijskim oraz polskim. Uczestniczył między innymi we wprowadzaniu firmy Benetton na rynek polski.

Posiada doświadczenie w różnych branżach: odzieżowej, fotograficznej, konstrukcyjno – budowlanej, chemicznej, usług finansowych oraz outsourcingowych. Sprzedaż i finanse to jego dwie pasje. Dzięki  bogatemu doświadczeniu zarówno w sprzedaży, jak i w obszarze finansowo – księgowym, potrafi w praktyczny, rzeczowy i oparty o rzetelne wyliczenia sposób rozmawiać z Klientami o korzyściach płynących z wykorzystania outsourcingu księgowości oraz kadr i płac w firmie.

Czytaj więcej